Bakin kruh 500 g PAK
1,45 €
2,90 €/kg · u 5 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,87 € 5 lanaca
Najviša
2,19 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,45 €2,90 €/kg
- Kaufland 1,89 €3,78 €/kg
- Konzum 1,89 €3,78 €/kg
- Vrutak 1,95 €3,90 €/kg
- NTL 2,19 €4,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858889899959. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Kaufland
-
1,89 € (+6%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,89 € (+6%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Vrutak
-
1,95 € (+15%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
2,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BAKIN PAKIRANI 500gnajniže u lancu Gavranović 2,95 €5,90 €/kg
- KLAS HVAR KRUH BAKIN 400g PAK KLASnajniže u Konzumu 2,29 €5,72 €/kg
- KRUH BAKIN PAK MLIN I PEKARE 500g KOnajniže u Konzumu 1,59 €3,18 €/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH BAKIN 700g PAK PRHKOnajniže u KTC-u 1,72 €2,46 €/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH BAKIN 600g REZ.PAK.PRHKOnajniže u KTC-u 1,73 €2,88 €/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH BAKIN 1,2kg PAK PRHKOnajniže u KTC-u 2,45 €2,04 €/kg