PAHULJICE 7ŽIT 375 g NATUREL
Najniža danas
3,99 €
10,64 €/kg · u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
4,04 € 2 lanca
Najviša
4,09 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 3,99 €10,64 €/kg
- Ribola 4,09 €10,91 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,99 € (2.10.)
3,99 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858889366758. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
4,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NATUREL PAHULJICE SUPER OAT 375 g NATUnajniže u Tommyju 3,99 €10,64 €/kg
- SPAR Natur*pur PAH.ZOBENE NAT.PUR SITNE 500 gnajniže u Sparu 1,79 €3,58 €/kg
- NATUREL MUESLI CRUNCH NATU GRAN FRUIT 350gnajniže u Ribolu 2,32 €6,63 €/kg
- NATUREL PAHULJICE BRAN 375 g NATURELnajniže u Tommyju 3,99 €10,64 €/kg
- NATUREL PAH.CHOC BALLS 300 g NATURELnajniže u Tommyju 1,99 €6,63 €/kg
- NATUREL PAH. DUO BALLS 300 g NATURELnajniže u Tommyju 2,29 €7,63 €/kg