500G SUHA SMOKVA
Najniža danas
73,87 €
9,85 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 73,87 €9,85 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 73,87 € (2.10.)
73,87 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858889333354. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
73,87 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PZ MARINA PAKIRANO DZEM SMOKVA 240 G PZ MARINAnajniže u Konzumu akcija 3,08 €12,83 €/kg
- VEDRINI SMOKVA VEDRINI SUHA 500gnajniže u Konzumu akcija 4,19 €8,38 €/kg
- EUROCOMPANY SMOKVA EUROCOMPANY SUHA 200gnajniže u Konzumu 1,99 €9,95 €/kg
- MARJAN VOCE SMOKVA SUHA 400 G MARJAN VOCEnajniže u lancu Jadranka 3,79 €9,47 €/kg
- MARJAN-VOĆE d.o.o.ZAGREB SUHA SMOKVAnajniže u lancu Jadranka 8,49 €8,49 €/kg
- LERIDA SUH SMOKVA 400 g LERIDA-najniže u Ribolu 3,49 €8,72 €/kg