KUKURUZ KOKIČAR 500g
1,10 €
2,20 €/kg · u 4 lanca
u Sparu
Prosječna
1,37 € 4 lanca
Najviša
1,49 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,10 €2,20 €/kg
- Metro 1,43 €2,86 €/kg
- Plodine 1,45 €2,90 €/kg
- Djelo Vodice 1,49 €2,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858889330650. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87009, 3.10.2026. (cakovec svetojelenska cesta 25)
- Metro
-
1,43 € (+8%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
1,45 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Djelo Vodice
-
1,49 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- EUROCOMPANY KUKURUZ KOK.EUROCOMPANY 200 gnajniže u lancu Vrutak 0,53 €2,65 €/kg
- ULTRA KUKURUZ KOKIČA.200 g ULTRAnajniže u Trgocentru akcija 0,49 €2,45 €/kg
- KUKURUZ KOKIČAR RFSnajniže u KTC-u 1,49 €1,49 €/kg
- CHIO KUKUR.ZA KOKIC.200 g CHIOnajniže u Stridonu 0,92 €4,60 €/kg
- NADALINA KUKURUZ KOKIČA.200 g NADALINAnajniže u Ribolu 1,59 €7,95 €/kg
- NATURA KUKURUZ KOKICAR 200 G NATURAnajniže u lancu Gavranović 0,55 €2,75 €/kg