GAUDA 400 g ZDENKA
4,99 €
12,47 €/kg · u 9 lanaca
u Sparu
Prosječna
5,85 € 9 lanaca
Najviša
6,39 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 4,99 €12,47 €/kg
- Konzum 5,39 €13,47 €/kg
- Plodine 5,39 €13,47 €/kg
- Tommy 5,69 €14,22 €/kg
- Vrutak 5,99 €14,97 €/kg
- Jadranka 6,19 €15,47 €/kg
- NTL 6,29 €15,72 €/kg
- Studenac 6,29 €15,72 €/kg
- Ribola 6,39 €15,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858888590505. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
4,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Konzum
-
5,39 € (-10%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
5,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Tommy
-
5,69 € (-5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
6,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- NTL
-
6,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Studenac
-
6,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Ribola
-
6,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZDENKA SIR REZANI GOUDA 150 G ZDENKAnajniže u Kauflandu 2,89 €19,27 €/kg
- Zdenka Zdenka Sir Gauda dimljena 45%mm 150gnajniže u Sparu 2,79 €18,60 €/kg
- ZDENKA SIR GAUDA REZANA ZDENKA 100 gnajniže u Studencu 2,25 €22,50 €/kg
- ZDENKA GAUDA 250 G ZDENKAnajniže u Konzumu 3,69 €14,76 €/kg
- ZDENKA N-SIR ZDK GAUDA DIMLJENA 250G -9/1-najniže u lancu Vrutak 4,59 €18,36 €/kg
- NTL - Robna marka prehrana SIR GAUDA 100 g TO JE TO LISTIĆI ZDENnajniže u lancu Trgovina Krk 1,59 €15,90 €/kg