Zvečevo vodka Hedona 37,5% 0,7 l
Najniža danas
6,99 €
9,99 €/l · u 3 lanca
u Bosi
Prosječna
8,02 € 3 lanca
Najviša
9,09 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Bosoakcija 6,99 €9,99 €/l
- Kaufland 7,98 €11,40 €/l
- Trgovina Krk 9,09 €12,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 6,99 € (3.10.)
6,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858888579227. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
6,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-11%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Kaufland
-
7,98 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Trgovina Krk
-
9,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- ALCA ZAGREB D.O.O VODKA HEDONA 37,5% 0,1L ZVEČEVOnajniže u NTL-u 1,19 €11,90 €/l
- Zvečeno Zvečevo vodka Hedona 37,5% 0,10 lnajniže u Bosi akcija 1,20 €12,00 €/l
- ZVECEVO JAP VODKA HEDONA 0,7 L ZVECEVOnajniže u Ribolu akcija 6,59 €9,41 €/l
- ZVEČEVO VODKA HEDONA 37.5% 1 L ZVEČEVO (6)najniže u Stridonu 8,00 €8,00 €/l