DI-GO DOMAĆI SVJ. KVASAC 42 g
Najniža danas
0,56 €
13,33 €/kg · u 1 lancu
u Dukatu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 0,56 €13,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 0,56 € (3.10.)
0,56 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858887683468. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
0,56 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NO BRAND SVJEŽI KVASAC 42gnajniže u Eurospinu 0,75 €17,86 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV KVASAC SVJ.DIGO 42 gnajniže u Dukatu 0,56 €13,33 €/kg
- DI-GO DI-GO DOMAĆI SVJEŽI KVASAC 42 g (40)najniže u Stridonu 0,65 €15,48 €/kg
- NO BRAND SVJEŽI KVASAC 42gnajniže u Trgocentru akcija 0,65 €15,48 €/kg