Pan Pivo Radler limun 2,0% 4x0,5L LIM
3,39 €
1,70 €/l · u 11 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
5,75 € 11 lanaca
Najviša
7,69 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 3,39 €1,70 €/l
- Studenac 5,69 €2,85 €/l
- KTC 5,79 €2,90 €/l
- Konzum 5,79 €2,90 €/l
- Plodine 5,79 €2,90 €/l
- Ribola 5,79 €2,90 €/l
- Spar 5,79 €2,90 €/l
- Tommy 5,79 €2,90 €/l
- Trgocentar 5,79 €2,90 €/l
- NTL 5,99 €3,00 €/l
- Trgovina Krk 7,69 €3,85 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858887585717. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
3,39 € (-40%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1930, 3.10.2026. (Kneza Branimira 119 Zagreb)
- Studenac
-
5,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- KTC
-
5,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
5,79 € (+3%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
5,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
5,79 € (+3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
5,79 € (-3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
5,79 € (+2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
5,79 € (-4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- NTL
-
5,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Trgovina Krk
-
7,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN RADLER LIMUN 0,5L LIMnajniže u Kauflandu 0,89 €1,78 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN RADLER LIMUN 0,5L POV. BOCA CARLSBERGnajniže u Stridonu 0,99 €1,98 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN RADLER BRESKVA ĐUMBIR 0,5 L LIM. CARLSBERG CROATIAnajniže u Kauflandu 0,89 €1,78 €/l
- PAN PIVO PAN RADLER LIMUN 2L (6)najniže u Stridonu 2,82 €1,41 €/l