Pan Lager svijetlo pivo 4,8%
7,79 €
1,95 €/l · u 2 lanca
u Lidlu
Prosječna
7,79 € 2 lanca
Najviša
7,79 € u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 7,79 €1,95 €/l
- Studenacakcija 7,79 €1,95 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858887584628. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
7,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Studenac
-
7,79 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T127, 3.10.2026. (Plinjanska 67, PLOČE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PAN PIVO PAN LAGER 6PACK LIM 0.5Lnajniže u Sparu akcija 6,49 €2,16 €/l
- CARLSBERG-PIVO PIVO PAN 0,5 lnajniže u Studencu 1,19 €2,38 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN 0,5 L POV. BOCA CARLSBERG CROATIAnajniže u Kauflandu akcija 0,99 €1,98 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO MEGA PAN 2 L PETnajniže u Trgocentru akcija 2,99 €1,50 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN 4x0,5 L LIMENKAnajniže u NTL-u 4,49 €2,25 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN 0,5 L LIM. CARLSBERG CROATIAnajniže u Trgocentru akcija 1,19 €2,38 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?