Kruh domaći 800 g
Najniža danas
1,79 €
2,24 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,79 €2,24 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,79 € (2.10.)
1,79 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858887390038. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87156, 3.10.2026. (gospic budacka 100)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PEKOM KRUH DOMAĆI PARENI BIJELI 650g PEKOMnajniže u Konzumu 1,39 €2,14 €/kg
- DON DON KRUH DOMAĆI KUKURUZNI 400g DON DONnajniže u Studencu 2,49 €6,23 €/kg
- DON DON KRUH DOMAĆI MIJEŠANI 400G DON DONnajniže u Konzumu 2,19 €5,47 €/kg
- DON DON KRUH DOMAĆI MEDITERANEO 400 g DON DONnajniže u Sparu 2,35 €5,88 €/kg
- DON DON KRUH DOMAĆI SA SJEMENKAMA 400G DON DONnajniže u Plodinama 2,39 €5,98 €/kg
- Kruh dravski doma. dupli 700 gnajniže u Sparu 2,19 €3,13 €/kg