TABL. NATUR 96 g MAGNEZIJ
Najniža danas
2,89 €
30,10 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,89 €30,10 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,89 € (3.10.)
2,89 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858887240555. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,89 € (+9%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O TABLETE ŠUMEĆE MAGNEZIJ 96 g NATURELnajniže u Kauflandu akcija 1,65 €17,19 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O. TABLETE ŠUM. MAG. VIT.C 80 g Nnajniže u Kauflandu akcija 2,35 €29,38 €/kg
- Naturel Naturel magnezij tablete 64 gnajniže u Kauflandu akcija 3,02 €47,19 €/kg
- NATUR.ŠUM.C.MAG.80gnajniže u Tommyju akcija 2,59 €32,38 €/kg