KAVA MLJ. ARABESCA 175 g
2,22 €
12,69 €/kg · u 10 lanaca
u Stridonu
Prosječna
3,69 € 10 lanaca
Najviša
4,49 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,22 €12,69 €/kg
- Trgocentarakcija 3,29 €18,80 €/kg
- Studenac 3,59 €20,51 €/kg
- Vrutak 3,69 €21,09 €/kg
- Trgovina Krk 3,79 €21,66 €/kg
- NTL 3,89 €22,23 €/kg
- KTC 3,99 €22,17 €/kg
- Plodine 3,99 €22,80 €/kg
- Spar 3,99 €22,80 €/kg
- Gavranović 4,49 €25,66 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858886801924. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,22 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.68, 3.10.2026. (Kneza Branimira 13, Gračac)
- Trgocentar
-
3,29 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,99 €, 14.9.) (-25%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Studenac
-
3,59 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
3,69 € (+23%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
3,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
3,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- KTC
-
3,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
3,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Gavranović
-
4,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ARABESCA KAVA MLJ. AROMA 2*350 g ARABESnajniže u Tommyju 8,99 €12,84 €/kg
- ARABESCA KAVA MLJEV. XXXL 700 g ARABESCnajniže u Konzumu 7,00 €10,00 €/kg
- KAVA FILT.MLJEV.250gARABESCAnajniže u Ribolu 4,29 €17,16 €/kg
- ARABESCA KAVA MLJ. CLASSIC 500 G ARABESCAnajniže u Studencu akcija 3,50 €7,00 €/kg
- ARABESCA-KAVA MLJEVENA KAVA MLJ. ARABESCA XXL 600 gnajniže u Studencu akcija 6,00 €10,00 €/kg
- ARABESCA KAVA ARABESCA MINAS MLJEVENA 400gnajniže u Stridonu 3,69 €9,22 €/kg