PECIVO LIZIKA 1/1 PAK 150g
Najniža danas
0,79 €
5,27 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 0,79 €5,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 0,79 € (3.10.)
0,79 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858885565285. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
0,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MIP PECIVO LIZIKA PAK 200g MIPnajniže u Konzumu 0,69 €3,45 €/kg
- NO BRAND PECIVO LIZIKA 1/1 PAK 150gnajniže u Eurospinu 0,79 €5,27 €/kg
- KLARA D.D. PECIVO LIZIKA PAK 180 g KLARAnajniže u Stridonu 0,95 €5,28 €/kg
- Don Don LIZIKA NAREZANA 150 gnajniže u lancu Jadranka akcija 0,69 €4,60 €/kg
- MLINAR LIZIKA 2/1 200g MLINARnajniže u Metrou 1,11 €5,55 €/kg
- DON DON D.O.O. PECIVO LIZIKA SA SJEMENKAMA 120 gnajniže u NTL-u 0,99 €8,25 €/kg