ISTARSKA BUĐOLA NAREZAK MAP 500 g PISINIUM GP245
Najniža danas
9,29 €
18,58 €/kg · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 9,29 €18,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 9,29 € (3.10.)
9,29 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858884936475. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
9,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PISINIUM BUĐOLA ISTARSKA NAREZAK 80 gnajniže u Stridonu 1,99 €24,88 €/kg
- PISINIUM ISTARSKA BUDJOLA NAREZAK 230 G PISINIUMnajniže u Stridonu 6,63 €28,83 €/kg
- PISINIUM 230G ISTAR. BUĐOLA NAR. MAPnajniže u Metrou 91,50 €33,15 €/kg
- PISINIUM ISTARSKI MIX NAREZAK 210g MAPnajniže u lancu Jadranka 7,79 €37,10 €/kg