PANCETA DIMLJENA NAREZAK 80 g
1,99 €
24,88 €/kg · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
2,82 € 4 lanca
Najviša
3,49 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,99 €24,88 €/kg
- Konzum 2,79 €34,88 €/kg
- Djelo Vodice 2,99 €37,38 €/kg
- Tommy 3,49 €43,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858884931920. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Konzum
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
2,99 € (+25%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Pisinium PANCETA DIMLJENA NAREZAK 230 gnajniže u Kauflandu 5,69 €24,74 €/kg
- DIM-MES PANCETA DALMATINSKA NAREZAK 250 G MAPnajniže u Plodinama 7,49 €29,96 €/kg
- PISINIUM 500G DIMLJENA PANCETA NAREZAKnajniže u Stridonu 10,99 €21,98 €/kg
- PISINIUM DIMLJENA PANCETA I ŠUNKA NAR 160 gnajniže u Konzumu 4,99 €31,19 €/kg
- PISINIUM 500G DIMLJENA PANCETA NAREZAKnajniže u Metrou 88,29 €25,23 €/kg
- DIM MES PANCETA DALMATINSKA NAR 80 g DIM MESnajniže u Konzumu 2,69 €33,62 €/kg