KRUH PANJ 400 g
Najniža danas
1,49 €
3,73 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
1,54 € 2 lanca
Najviša
1,59 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,49 €3,73 €/kg
- Konzum 1,59 €3,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,49 € (2.10.)
1,49 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858884920689. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Konzum
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TKZ KRUH PANJ 400G PAK TKZnajniže u Sparu 1,49 €3,73 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH PANJ 500 gnajniže u Studencu akcija 1,57 €3,14 €/kg
- GRADSKA PEKARA d.o.o. KRUH GP PANJ 500g PAK.najniže u lancu Gavranović 3,09 €6,18 €/kg
- CIABATTA KRUH 315G PAN-PEK DSnajniže u lancu Jadranka 1,19 €3,78 €/kg
- DR SCHAR KRUH BIJELI BEZ GL 250g SCHARnajniže u Bosi 2,20 €8,80 €/kg
- DR SCHAR KRUH PAN CEREA RUST BEZ GLU 250g SHnajniže u Metrou 2,63 €10,52 €/kg