Kruh Rustika 400 g
1,69 €
4,22 €/kg · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
1,79 € 4 lanca
Najviša
1,89 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,69 €4,22 €/kg
- Ribola 1,70 €4,25 €/kg
- Plodine 1,89 €4,72 €/kg
- Spar 1,89 €4,72 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858884711720. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,69 € (+9%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Ribola
-
1,70 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Plodine
-
1,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 084, 3.10.2026. (KARDINALA ALOJZIJA STEPINCA 112, TROGIR)
- Spar
-
1,89 € (+8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87012, 3.10.2026. (split licka ulica 1 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BABIĆ PEKARA KRUH RUST.SJE.400 g BABIĆnajniže u Konzumu 1,75 €4,38 €/kg
- RUSTIK KRU.PEĆ 400 gMLINARnajniže u Ribolu 1,69 €4,22 €/kg
- BABIĆ PEKARA RUST.KUK.MJEŠ 400 g BABIĆnajniže u Konzumu 1,75 €4,38 €/kg
- KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g PAK KLARAnajniže u Konzumu 0,85 €1,70 €/kg
- KLARA KRUH KLARA RUSTIKA 500G KLARAnajniže u Trgocentru 1,66 €3,32 €/kg
- KRUH RUS.SJEM.400g MLINARnajniže u Ribolu 1,99 €4,97 €/kg