KUTIJA PVC 500 g
0,39 €
0,78 €/kg · u 6 lanaca
u NTL-u
Prosječna
0,57 € 6 lanaca
Najviša
0,70 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 0,39 €0,78 €/kg
- KTC 0,46 €0,92 €/kg
- Gavranović 0,59 €1,18 €/kg
- Boso 0,60 €1,20 €/kg
- Trgovina Krk 0,69 €1,38 €/kg
- Studenac 0,70 €1,40 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858884353937. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
0,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- KTC
-
0,46 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Gavranović
-
0,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Boso
-
0,60 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgovina Krk
-
0,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121180, 3.10.2026. (Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE)
- Studenac
-
0,70 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BRODPLAST KUTIJ PVC 153 ZA JEDAĆI PRI.najniže u Studencu akcija 1,90 €
- BRODPLAST d.o.o. KUTIJA PVC 70x115x55cm 300 gnajniže u KTC-u 0,29 €
- BRODPLAST D.O.O. OPS KUTIJA ZA KOLAČE ZA 2KG (28 18 095)najniže u NTL-u 0,45 €0,23 €/kg
- BRODPLAST D.O.O. KUTIJA PVC S POKLOPCEM 0.75 kg BRODPL 230X150X40 VISOKA - 2800CCnajniže u NTL-u 0,55 €0,73 €/kg
- RENGA RENGA PVC KUTIJ.ZA RUCAK 1300 MLnajniže u Plodinama 3,05 €2,35 €/l
- EUROCOM TEMP. SCOOLY 1/10 12 ml OV.KUTnajniže u Studencu akcija 2,92 €