GAMBERI 100/200 500 g
3,99 €
7,98 €/kg · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
4,82 € 4 lanca
Najviša
5,99 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (7,99 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 3,99 €7,98 €/kg
- Stanic 3,99 €7,98 €/kg
- Spar 5,29 €10,58 €/kg
- Studenac 5,99 €11,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858883225655. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (7,99 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Stanic
-
3,99 € (-20%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Spar
-
5,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Studenac
-
5,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Dobar ulov Dobar ulov Gamber očišćeni 1kg/0,6kgnajniže u Kauflandu 7,29 €7,29 €/kg
- LEDO GAMBERI 250g LEDOnajniže u Lidlu 4,69 €18,76 €/kg
- ČUNGA LUNGA BIG GAM LIST ŽVAKE 6gnajniže u Ribolu 0,13 €21,67 €/kg
- ANCAVICO 600G KOZICE GAMB 30/50najniže u Metrou 9,61 €16,02 €/kg
- ANCAVICO 600G KOZICE GAMB 70/100najniže u Metrou 8,99 €14,98 €/kg
- ANCAVICO 600G KOZ. GAMB 10/30najniže u Metrou 11,24 €11,24 €/kg