ZOB. PAH. SITNE BIORGANIC 500 g
2,19 €
4,38 €/kg · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,22 € 3 lanca
Najviša
2,29 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,19 €4,38 €/kg
- Tommy 2,19 €4,38 €/kg
- Studenac 2,29 €4,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858882921077. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
2,19 € (+10%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
2,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NUTRIGOLD PAHULJICE ZOBENE SITNE BIO 500 g NUTRIGOLDnajniže u Konzumu 1,79 €3,58 €/kg
- BIO ZONE PAHULJICE ZOB SITNE 500g BIO ZONEnajniže u Konzumu 1,39 €2,78 €/kg
- EKOZONA ZOBENE PAHULJICE SITNE 500 G EKOZONAnajniže u lancu Vrutak 1,95 €3,90 €/kg
- K-Bio KBio.Zobene pahuljice sitne 500 gnajniže u Kauflandu 1,49 €2,98 €/kg
- Kfree. Kfree.Zob.pahulj.sitne bez glut.Bio 500gnajniže u Kauflandu 2,99 €5,98 €/kg
- BOOM BOX ZOBENE PAHULJICE BIO 500 G BOOM BOXnajniže u Studencu akcija 1,90 €3,80 €/kg