PAPAR CRNI MLJEVENI 1KG,HOD
Najniža danas
25,99 €
25,99 €/kg · u 1 lancu
u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentar 25,99 €25,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 25,99 € (2.10.)
25,99 €
15.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881790247. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
25,99 € (+18%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AM. DODACI JELIMA HOD PAPAR CRNI MLJEVENI 50 g HODnajniže u Kauflandu 1,09 €21,80 €/kg
- AM. DODACI JELIMA HOD PAPAR CRNI MLJEVENI 100 g HODnajniže u lancu Trgovina Krk 2,79 €27,90 €/kg
- PAPAR MLJEVENI CRNI 500G HOD(30)najniže u Trgocentru 12,99 €25,98 €/kg
- AM. DODACI JELIMA HOD PAPAR CRNI MLJEVENI 1000 g HODnajniže u lancu Stanic 13,99 €13,99 €/kg