Anamaria Cappuccino 200g
2,39 €
11,95 €/kg · u 10 lanaca
u KTC-u
Prosječna
2,61 € 10 lanaca
Najviša
3,09 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 2,39 €11,95 €/kg
- Kaufland 2,49 €12,45 €/kg
- Konzum 2,49 €12,45 €/kg
- Plodine 2,49 €12,45 €/kg
- Spar 2,49 €12,45 €/kg
- Vrutak 2,49 €12,45 €/kg
- Bosoakcija 2,59 €12,95 €/kg
- NTL 2,59 €12,95 €/kg
- Gavranović 2,99 €14,95 €/kg
- Trgovina Krk 3,09 €15,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881770447. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
2,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
2,49 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
2,49 € (-4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Vrutak
-
2,49 € (-4%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Boso
-
2,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-13%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- NTL
-
2,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
2,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 317, 3.10.2026. (Frankopanska 55, BRINJE)
- Trgovina Krk
-
3,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121195, 3.10.2026. (Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ANAMARIA CAPPUCCINO CLASSIC BEZ LAKTOZE 200 G VR. ANAMARIAnajniže u Konzumu 2,00 €10,00 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O CAPPUCINO ČOKOL-KOKOS ANAM.200gnajniže u KTC-u 2,39 €11,95 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. CAPPUCCINO IRISH ANAMARIJA 200Gnajniže u Stridonu 1,13 €5,65 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. CAPPUCCINO ANAMARIJA VANILIJA 200gnajniže u Stridonu 1,30 €6,50 €/kg
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. CAPUCCINO ČOKOLADA 200 g ANAMARIJAnajniže u Stridonu 1,30 €6,50 €/kg
- ANAMARIA CAPPUCCINO RUM KOKOS 200 G ANAMARIJAnajniže u Stridonu 1,71 €8,55 €/kg