Cetina Tjestenina šubioti br.37 400g
1,29 €
3,23 €/kg · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
1,58 € 5 lanaca
Najviša
1,79 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 1,29 € je ispod 30-dnevnog minimuma (1,59 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,29 €3,23 €/kg
- Kaufland 1,59 €3,98 €/kg
- Ribola 1,59 €3,98 €/kg
- Studenac 1,65 €4,12 €/kg
- Djelo Vodice 1,79 €4,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881682313. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,29 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,59 €, 30.9.) (-19%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
1,59 € (+10%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1630, 3.10.2026. (114 Brigade 6 Split)
- Ribola
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
1,65 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T053, 3.10.2026. (Put Gaja 17, IMOTSKI)
- Djelo Vodice
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠUBIOTI 40 400 g S JAJ.CETInajniže u Ribolu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠUBIOTI 34 400 g S JAJ. CEnajniže u Studencu 1,39 €3,47 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠUBIOTI 46 400 g S JAJ.CEnajniže u Studencu 1,39 €3,47 €/kg
- CETINA TJ.ŠUBIOTI 34 400 g TJ.CETINAnajniže u Tommyju 1,45 €3,62 €/kg