ČEŠNJAK 50 g NADALI NA
2,99 €
59,80 €/kg · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,17 € 5 lanaca
Najviša
3,29 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 2,99 €59,80 €/kg
- Ribola 3,00 €60,00 €/kg
- Konzum 3,29 €65,80 €/kg
- Spar 3,29 €65,80 €/kg
- Tommy 3,29 €65,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881585041. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Ribola
-
3,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
3,29 € (-6%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Tommy
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LUXOR D.O.O. ZAČIN ČEŠNJAK GRAN.VR.30 g NADnajniže u Ribolu 1,34 €44,67 €/kg
- LUXOR D.O.O. ZAČIN ČEŠNJAK GRAN.1 kg NADALnajniže u lancu Djelo Vodice 25,88 €25,88 €/kg
- ČEŠNJAK SUŠENI 500G NADALINAnajniže u lancu Djelo Vodice 13,27 €26,54 €/kg
- ČEŠNJAK GRANULE 830G NADALINAnajniže u lancu Djelo Vodice 19,24 €23,18 €/kg