TJ.KLARA 400g LAZANJE 48
2,19 €
5,47 €/kg · u 6 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
2,57 € 6 lanaca
Najviša
2,69 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 2,19 €5,47 €/kg
- Tommy 2,59 €6,47 €/kg
- Trgovina Krk 2,59 €6,47 €/kg
- Gavranović 2,65 €6,62 €/kg
- NTL 2,69 €6,72 €/kg
- Trgocentar 2,69 €6,72 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881323384. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
2,19 € (+7%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Tommy
-
2,59 € (+18%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
2,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
2,65 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- NTL
-
2,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
2,69 € (-2%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA M TIJESTO ISTAR LAZ ŠPAR 250g KLARAnajniže u Plodinama 2,45 €9,80 €/kg
- KLARA M TAGLIATELLE SA SPINATOM NO 10 500 G KLARA MARICnajniže u Tommyju akcija 3,35 €6,70 €/kg
- KLARA M TAGLIATELLE NO 10 ISTARSKE LAZANJE 500 G KLARA MARICnajniže u Tommyju akcija 3,35 €6,70 €/kg
- KLARA M TIJESTO ŠIROKE LAZANJE 500g KLARA Mnajniže u Tommyju akcija 3,35 €6,70 €/kg
- KLARA M TIJESTO ISTAR LAZ ŠIR 250g KLARA Mnajniže u Kauflandu 2,59 €10,36 €/kg
- KLARA M TIJESTO ISTARSKE LAZANJE No.10 250g KLARA MARIĆnajniže u Tommyju akcija 1,79 €7,16 €/kg