Gavrilović jetrena pašteta 100 g
1,09 €
10,90 €/kg · u 19 lanaca
u KTC-u
Prosječna
1,41 € 19 lanaca
Najviša
1,69 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,09 €10,90 €/kg
- Kauflandakcija 1,09 €10,90 €/kg
- Trgocentarakcija 1,15 €11,50 €/kg
- Stridon 1,19 €11,90 €/kg
- Trgovina Krk 1,25 €12,50 €/kg
- NTL 1,29 €12,90 €/kg
- Metro 1,38 €13,80 €/kg
- Gavranović 1,39 €13,90 €/kg
- Lidl 1,39 €13,90 €/kg
- Boso 1,49 €14,90 €/kg
- Djelo Vodice 1,49 €14,90 €/kg
- Vrutak 1,49 €14,90 €/kg
- Ribola 1,52 €15,20 €/kg
- Konzum 1,55 €15,50 €/kg
- Plodine 1,55 €15,50 €/kg
- Spar 1,55 €15,50 €/kg
- Tommy 1,55 €15,50 €/kg
- Jadranka 1,69 €16,90 €/kg
- Stanic 1,69 €16,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881221543. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,09 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,09 €; akcija je počela prije naših zapisa (-30%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Trgocentar
-
1,15 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,49 €, 30.9.) (-23%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Stridon
-
1,19 € (-30%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- Trgovina Krk
-
1,25 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
1,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Metro
-
1,38 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S20, 3.10.2026. (CESTA PAPE IVANA PAVLA II 3, KASTEL SUCURAC)
- Gavranović
-
1,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- Lidl
-
1,39 € (-7%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Boso
-
1,49 € (-10%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Vrutak
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
1,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
1,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,55 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,55 € (+2%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stanic
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 50 g GAVRILOVIĆnajniže u Stridonu 0,68 €13,60 €/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA JETRENA 30 g GAVRILOVIĆnajniže u Stridonu 0,56 €18,67 €/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA JETRENA 4X100g GAVRILOVIĆnajniže u Plodinama akcija 3,99 €9,97 €/kg
- GAVRILOVIĆ PAŠTETA JETRENA 840 g GAVRInajniže u Studencu akcija 6,00 €
- GAVRILOVIĆ D.O.O. PAŠTETA KOKOŠJA JETRENA 100 g GAVRILOVIĆnajniže u Stridonu 0,65 €6,50 €/kg
- PAŠ.JET/PIK.3X100 g VIŠEJEVIŠEnajniže u Stridonu 2,25 €22,50 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto i Žabac danas nemamo cjenike.
- Roto1,36 € · 2.10.2026.
- Žabac1,39 € · 30.9.2026.