KRUH PEKA PAKIRANI 700 g
Najniža danas
1,63 €
2,33 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
1,80 € 2 lanca
Najviša
1,96 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,63 €2,33 €/kg
- Tommy 1,96 €2,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,63 € (2.10.)
1,63 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881128002. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,63 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Tommy
-
1,96 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10155, 3.10.2026. (PRUDNJACI 1, BESTOVJE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BABIĆ KRUH PEKA 500g PAK BABIĆnajniže u Konzumu 1,85 €3,70 €/kg
- GRADSKA PEKARA d.o.o. KRUH GP POLUBIJELI PAK.300gnajniže u lancu Gavranović 1,45 €4,83 €/kg
- LUKAČ MIROSLAV - PEKARA SIRAČ KRUH POLUBIJELI 700g PAK SIRAČnajniže u KTC-u 1,59 €2,27 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH DOM KUKNI PAKI 700g (OBLIK ŠTRUCE)najniže u lancu Gavranović 2,79 €3,99 €/kg
- MLINAR KRUH SOFTY PAK 400g MLINARnajniže u Konzumu akcija 1,79 €4,47 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BAKIN PAKIRANI 500gnajniže u lancu Gavranović 2,95 €5,90 €/kg