ORAHNJAČA 500 g
3,99 €
7,98 €/kg · u 9 lanaca
u Plodinama
Prosječna
5,08 € 9 lanaca
Najviša
5,49 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 3,99 €7,98 €/kg
- NTL 4,69 €9,38 €/kg
- Gavranović 4,79 €9,58 €/kg
- Djelo Vodice 5,29 €10,58 €/kg
- Studenac 5,29 €10,58 €/kg
- Konzum 5,39 €10,78 €/kg
- Ribola 5,39 €10,78 €/kg
- Spar 5,39 €10,78 €/kg
- Vrutak 5,49 €10,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881126565. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 108, 3.10.2026. (ULICA MARTINA KONTUSA 5, RIJEKA)
- NTL
-
4,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10132, 3.10.2026. (Alojzija Stepinca 8B, 10290 Zapresic, ZAPRESIC)
- Gavranović
-
4,79 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 452, 3.10.2026. (Trg bana Josipa Jelacica 26, GLINA)
- Djelo Vodice
-
5,29 € (+2%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
5,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Konzum
-
5,39 € (+13%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
5,39 € (+8%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
5,39 € (+11%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Vrutak
-
5,49 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 600, 3.10.2026. (bulvanova20)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORAHNJAČA 550 gnajniže u Plodinama 5,99 €10,89 €/kg
- ORAHNJAČA 500 gnajniže u Sparu 4,19 €8,38 €/kg
- ORAHNJACA 500 Gnajniže u Plodinama 3,58 €7,16 €/kg
- Vilma Orahnjača/Makovnjača SK1najniže u Lidlu 3,99 €7,98 €/kg
- Vilma Orahnjača/Makovnjača SK1najniže u Lidlu 3,99 €7,98 €/kg
- ORAHNJAČA 500g CRO-GOnajniže u Ribolu 5,31 €10,62 €/kg