SODA BIKARBONA 40g
0,85 €
21,25 €/kg · u 11 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
0,94 € 11 lanaca
Najviša
1,09 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 0,85 €21,25 €/kg
- Djelo Vodice 0,89 €22,25 €/kg
- KTC 0,89 €22,25 €/kg
- Konzum 0,89 €22,25 €/kg
- Ribola 0,89 €22,25 €/kg
- Spar 0,89 €22,25 €/kg
- Tommy 0,89 €22,25 €/kg
- Studenac 0,95 €23,75 €/kg
- Plodine 0,99 €24,75 €/kg
- Trgocentar 1,09 €27,25 €/kg
- Trgovina Krk 1,09 €27,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881081048. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
0,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
0,89 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
0,89 € (-10%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
0,95 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Plodine
-
0,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgocentar
-
1,09 € (+31%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Trgovina Krk
-
1,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ENCIAN BRAND SODA BIKARBONA 500 G ENCIANnajniže u Studencu akcija 0,73 €1,46 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O. SODA BIKAR. 40 g ŠAFRAMnajniže u Stridonu 0,29 €7,25 €/kg
- ŠAFRAM d.o.o. SODA BIKARBONA 200g ŠAFRAMnajniže u Stridonu 0,42 €2,10 €/kg
- DOLCELA SODA BIKARBONA 200g DOLCELAnajniže u Stridonu 0,71 €3,55 €/kg
- SODA BIKARB.LIM.20gnajniže u Ribolu 0,44 €22,00 €/kg
- VIOLETA DET. ZA P. 900 ml VIOLETA LIMnajniže u Stridonu 1,99 €2,21 €/l