Zvečevo Brandy domaći 35% 0,1 l
1,19 €
11,90 €/l · u 5 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,49 € 5 lanaca
Najviša
1,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,19 €11,90 €/l
- Kaufland 1,39 €13,90 €/l
- Vrutak 1,49 €14,90 €/l
- Trgocentar 1,59 €15,90 €/l
- Trgovina Krk 1,79 €17,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881060104. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.42, 3.10.2026. (Sisačka 22, Kutina)
- Kaufland
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Vrutak
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
1,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
1,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Zvečevo Zvečevo domaći brend 35% 1 lnajniže u Stridonu 8,00 €8,00 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O DOMAĆI BREND 35% VOL. 1L ZVEČEVOnajniže u Konzumu akcija 8,98 €8,98 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O DOMAĆI B 35% 0,1L ZVEČEVOnajniže u NTL-u 1,19 €11,90 €/l
- ZVEČEVOP JAP KONJA DOMAĆI 100 ml BRAND 35%najniže u Bosi akcija 1,20 €12,00 €/l