ČOKOL KANDI 300 g DES.CH.ZA KUH.
Najniža danas
5,99 €
19,97 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 5,99 €19,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 5,99 € (3.10.)
5,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881047518. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKO. ZA KUHANJE 400 G KANDITnajniže u Bosi 4,20 €10,50 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKO. ZA KUHANJE 200 G KANDITnajniže u Bosi 2,10 €10,50 €/kg
- KANDIT ČOK ZA KUHANJE DESSERT CHEF BIJELA 200Gnajniže u Kauflandu akcija 3,89 €19,45 €/kg
- Kandit ČOKO.ZA KUH.DESSERT CHEF 100 gnajniže u Stridonu 1,61 €16,10 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA ZA KUHANJE 300G DCnajniže u Stridonu 2,65 €8,83 €/kg
- ČOKOLADA ZA KUHANJE 100g DESSERT CHEF KANDITnajniže u lancu Jadranka 1,99 €19,90 €/kg