VODA SARA PET 6 l
1,65 €
0,27 €/l · u 10 lanaca
u Konzumu
Prosječna
2,08 € 10 lanaca
Najviša
3,29 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,65 €0,27 €/l
- KTC 1,75 €0,29 €/l
- Ribola 1,75 €0,29 €/l
- Vrutak 1,75 €0,29 €/l
- NTL 1,89 €0,32 €/l
- Jadranka 1,99 €0,33 €/l
- Trgocentar 1,99 €0,33 €/l
- Stridon 2,30 €0,38 €/l
- Stanic 2,39 €0,40 €/l
- Trgovina Krk 3,29 €0,55 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856028501992. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- KTC
-
1,75 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Ribola
-
1,75 € (+6%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
1,75 € (+6%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
1,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Jadranka
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgocentar
-
1,99 € (+1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Stridon
-
2,30 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.74, 3.10.2026. (Puškarićeva 102b, Lučko)
- Stanic
-
2,39 €
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 165, 3.10.2026. (SESVETE)
- Trgovina Krk
-
3,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SARA VODA PRIRODNA MINERALNA SARA 6 Lnajniže u Konzumu 1,75 €0,29 €/l
- SAR KISELJAK MIN VODA KISELJAK 0.5L GAZ PETnajniže u Kauflandu 0,79 €1,58 €/l
- SARAJEVSKI KISELJAK 1,5L SARAJ.KISE.MIN.VODA PETnajniže u lancu Jadranka akcija 0,79 €0,53 €/l
- SARA VODA MINERALNA SARA 1.5Lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,59 €0,39 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA PRIRODNA MINERALNA SARAJEVSKI KISELJAK 1,5 L PETnajniže u Metrou 0,74 €0,49 €/l
- JAMNICA plus d.o.o. VODA SARA 0,5Lnajniže u lancu Stanic 0,49 €0,98 €/l