KRUH GRAHAM 400G
Najniža danas
1,35 €
3,38 €/kg · u 1 lancu
u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,35 €3,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,35 € (3.10.)
1,35 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856028405726. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- RADNIK KRUH GRAHAM 500 gnajniže u Sparu 1,79 €3,58 €/kg
- BABIĆ KRUH GRAHAM 250G BABIĆnajniže u Konzumu 1,45 €5,80 €/kg
- PIK RIJEKA KRUH GRAHAM PAK 500g PIK RIJEKAnajniže u Metrou 1,19 €2,38 €/kg
- BABIĆ PEKARA KRUH GRAHAM 300 g MIJEŠANInajniže u Ribolu 1,35 €4,50 €/kg
- BABIĆ KRUH GRAHAM 300g PAK BABIĆnajniže u Konzumu 1,59 €5,30 €/kg
- PIK RIJEKA KRUH GRAHAM 500g PIK RIJEKAnajniže u Konzumu 1,49 €2,98 €/kg