Kruh Graham 500 g
Najniža danas
1,79 €
3,58 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
1,87 € 2 lanca
Najviša
1,95 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 1,79 €3,58 €/kg
- Konzum 1,95 €3,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,79 € (2.10.)
1,79 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850151244856. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,79 € (+6%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87167, 3.10.2026. (senj d.tomljanovica gavrana 2b)
- Konzum
-
1,95 € (+15%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0206, 3.10.2026. (STJEPANA RADIĆA 27, KRK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BABIĆ KRUH GRAHAM 250G BABIĆnajniže u Konzumu 1,45 €5,80 €/kg
- KRUH GRAHAM 400Gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,35 €3,38 €/kg
- PIK RIJEKA KRUH GRAHAM PAK 500g PIK RIJEKAnajniže u Metrou 1,19 €2,38 €/kg
- BABIĆ PEKARA KRUH GRAHAM 300 g MIJEŠANInajniže u Ribolu 1,35 €4,50 €/kg
- BABIĆ KRUH GRAHAM 300g PAK BABIĆnajniže u Konzumu 1,59 €5,30 €/kg
- PIK RIJEKA KRUH GRAHAM 500g PIK RIJEKAnajniže u Konzumu 1,49 €2,98 €/kg