Studenac Gazirana mineralna voda
Najniža danas
2,59 €
0,43 €/l · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 2,59 €0,43 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,59 € (3.10.)
2,59 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856022301499. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
2,59 € (+13%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Studenac Gazirana mine. voda, 1,5lnajniže u Lidlu 0,89 €0,59 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O VODA GAZIRANA PRIRODNA MINERALNA STUDENAC 1,5L PETnajniže u Sparu akcija 0,69 €0,46 €/l
- STUDENAC LIPIČKI STUDENAC 0.5 (12) ++najniže u Stridonu 0,80 €1,60 €/l
- Studenac Gazirana mineralna vodanajniže u Lidlu 2,59 €0,43 €/l
- STUDENAC MIN VODA STUDENAC 0.5L GAZ PETnajniže u lancu Vrutak 0,75 €1,50 €/l
- Studenac Gazirana mineralna vodanajniže u Kauflandu 2,59 €0,43 €/l