VODA STUDENA SP. ČEP 0,5l
0,73 €
1,46 €/l · u 6 lanaca
u KTC-u
Prosječna
0,82 € 6 lanaca
Najviša
0,87 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 0,73 €1,46 €/l
- Plodine 0,77 €1,54 €/l
- Stridon 0,83 €1,66 €/l
- Spar 0,84 €1,68 €/l
- NTL 0,85 €1,70 €/l
- Studenac 0,87 €1,74 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856022300300. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
0,73 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
0,77 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Stridon
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Spar
-
0,84 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- NTL
-
0,85 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Studenac
-
0,87 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- STUDENA VODA STUD. 0,5 l SPORT ČEP PETnajniže u Trgocentru 0,89 €1,78 €/l
- STUDENA VODA STUD. 0,25 l PET SPORT ČEPnajniže u Bosi 0,60 €2,40 €/l
- STUDENA VODA STUD. 0,75 L PETnajniže u Stridonu 0,95 €1,27 €/l
- STUDENA VODA IZVORSKA STUDENA 0.75 Lnajniže u Konzumu 0,79 €1,05 €/l
- VODA STUDENA 0,25 Lnajniže u Konzumu 0,59 €2,36 €/l