Studena izvorska voda negaz. 0,5L PET
0,40 €
0,80 €/l · u 14 lanaca
u lancu Stanic
Prosječna
0,75 € 14 lanaca
Najviša
0,85 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 0,40 €0,80 €/l
- KTC 0,71 €1,42 €/l
- Plodine 0,73 €1,46 €/l
- Metro 0,74 €1,48 €/l
- Vrutak 0,75 €1,50 €/l
- Kaufland 0,76 €1,52 €/l
- Ribola 0,76 €1,52 €/l
- Spar 0,77 €1,54 €/l
- Jadranka 0,78 €1,56 €/l
- Bure 0,79 €1,58 €/l
- Konzum 0,79 €1,58 €/l
- Tommy 0,79 €1,58 €/l
- NTL 0,81 €1,62 €/l
- Studenac 0,85 €1,70 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856022300188. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
0,40 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- KTC
-
0,71 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
0,73 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Metro
-
0,74 € (-3%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
0,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
0,76 € (-7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
0,76 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
0,77 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Jadranka
-
0,78 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Bure
-
0,79 € (+4%)
Izvor: cjenik Bure, trgovina 20, 3.10.2026. (ODRANSKA 15 BIOGRAD NA MORU)
- Konzum
-
0,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
0,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
0,81 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
0,85 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- STUDENA VODA STUD. 500 ml IZVOR.NEG. PVnajniže u Stridonu 0,62 €1,24 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O VODA NEGAZIRANA STUDENA 1,5L PETnajniže u Sparu akcija 0,69 €0,46 €/l
- STUDENA VODA IZVORSKA STUDENA 0.75 Lnajniže u Konzumu 0,79 €1,05 €/l
- STUDENA VODA STUD. 1,5 l IZVOR.NEG. PVnajniže u Stridonu 0,76 €0,51 €/l
- VODA STUDENA 0,25 Lnajniže u Konzumu 0,59 €2,36 €/l