Podravka Kviki Gric
1,59 €
6,36 €/kg · u 8 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
2,03 € 8 lanaca
Najviša
2,59 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 1,59 €6,36 €/kg
- Lidl 1,59 €6,36 €/kg
- Boso 1,89 €7,56 €/kg
- KTC 1,99 €7,96 €/kg
- Konzum 1,99 €7,96 €/kg
- Trgocentar 2,13 €8,52 €/kg
- Tommy 2,49 €9,96 €/kg
- NTL 2,59 €10,36 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020273729. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,59 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1430, 3.10.2026. (Lapovacka 15 Vinkovci)
- Lidl
-
1,59 € (-16%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Boso
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2411, 3.10.2026. (J.J. STROSSMAYERA 20, Vinkovci)
- KTC
-
1,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Trgocentar
-
2,13 € (+7%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P195, 3.10.2026. (VARAZDINSKA 2A ZLATAR)
- Tommy
-
2,49 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
2,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KVIKI KVIKI GRIC 200g PODRAVKAnajniže u Kauflandu akcija 1,50 €7,50 €/kg
- PODRAVKA D.D. KVIKI GRIC SLANI 50 g PODRAVKAnajniže u Kauflandu akcija 0,62 €12,40 €/kg
- KVIKI KVIKI GRIC PIKANT 50 Gnajniže u Stridonu 0,69 €13,80 €/kg
- KVIKI KVIKI GRIC 100g PODRAVKAnajniže u Metrou 0,96 €9,60 €/kg
- KVIKI KVIKI GRIC-HAMBURGER 50 G PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,70 €14,00 €/kg
- KVIKI KVIKI GRIC NACHO SIR 50 G PODRAVKAnajniže u Sparu 0,79 €15,80 €/kg