Podravka Juha krem od bundeve500ml
0,99 €
1,98 €/l · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
1,59 € 4 lanca
Najviša
1,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 0,99 €1,98 €/l
- Studenacakcija 1,40 €2,80 €/l
- Djelo Vodice 1,99 €3,98 €/l
- Kaufland 1,99 €3,98 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020264666. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
0,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-50%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
1,40 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Kaufland
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 6730, 3.10.2026. (Put Gaceleza 1D Vodice)
Druge veličine
- PODRAVKA JUHA KREM OD VRGANJA 60g PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,99 €16,50 €/kg
- PODRAVKA JUHA KREM OD BROKULE 57g PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 1,04 €18,25 €/kg
- PODRAVKA D.D. JUHA KREM OD GLJIVA 54 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,00 €18,52 €/kg
- PODRAVKA JUHA KREM OD ŠAMPINJ 63G PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 1,04 €16,51 €/kg
- PODRAVKA JUHA KREM OD ŠPAROGE 55G PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 0,90 €16,36 €/kg
- PODRAVKA JUHA KREM OD RAJČICE 60g PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 1,04 €17,33 €/kg