660G PODRAVKA PEKMEZ OD ŠLJIVA
Najniža danas
33,30 €
6,31 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 33,30 €6,31 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 33,30 € (2.10.)
33,30 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856020252854. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
33,30 € (+11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA PEKMEZ ŠLJIVA 660g PODRAVKAnajniže u Plodinama akcija 3,59 €5,44 €/kg
- PODRAVKA D.D. PEKMEZ OD ŠLJIVA 350 g PODRAVKAnajniže u Trgocentru akcija 2,59 €7,40 €/kg
- PODRAVKA 11KG PODRAVKA PEKMEZ OD ŠLJIVAnajniže u Metrou 63,43 €5,77 €/kg
- PODRAVKA PEKMEZ OD ŠLJIVA 440 gr PODRAVKA (8)najniže u Stridonu 2,11 €4,80 €/kg
- PODRAVKA PEKMEZ OD ŠLJIVA 850 gr PODRAVKA (8)najniže u Stridonu 3,49 €4,11 €/kg