670G PODRAVKA DŽEM MARELICA
Najniža danas
24,90 €
4,65 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 24,90 €4,65 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 24,90 € (2.10.)
24,90 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856020252519. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
24,90 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA KONZERVIRANO DZEM MARELICA SQUEEZE 330 G PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 1,00 €3,03 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO DZEM MARELICA 20 G PODRAVKA PVCnajniže u Metrou 0,14 €7,00 €/kg
- PODRAVKA DŽEM MARELICA 670g PODRAVKAnajniže u Kauflandu 2,69 €4,01 €/kg
- PODRAVKA DŽEM MARELICA 360g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,65 €4,58 €/kg
- PODRAVKA DŽEM MARELICA 860 gr PODRAVKA (8)najniže u Stridonu 3,04 €3,53 €/kg
- PODRAVKA 20G PODRAVKA DŽEM MARELICAnajniže u Metrou 13,20 €6,88 €/kg