PANCETA NAR. 80 g
1,72 €
21,50 €/kg · u 7 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,50 € 7 lanaca
Najviša
2,79 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,72 €21,50 €/kg
- Studenac 2,19 €27,38 €/kg
- Plodine 2,52 €31,50 €/kg
- Djelo Vodice 2,69 €
- Ribola 2,79 €34,88 €/kg
- Trgocentar 2,79 €34,88 €/kg
- Vrutak 2,79 €34,88 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020245559. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,72 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.61, 3.10.2026. (Ksaver 200, Zagreb)
- Studenac
-
2,19 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Plodine
-
2,52 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Djelo Vodice
-
2,69 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
2,79 € (-4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
2,79 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GAVRILOVIC PANCETA NAREZAK 100 G GAVRILOVICnajniže u lancu Jadranka 2,39 €23,90 €/kg
- MARKAN 500G MARKAN DOM. PANC. NAREZAKnajniže u Metrou 10,13 €20,26 €/kg
- MARKAN 500G MARKAN DOM. PANC. NAREZAKnajniže u Metrou 70,88 €20,25 €/kg
- MARKAN 500G MARKAN DOM. PANC. NAREZAKnajniže u Metrou akcija 63,70 €15,93 €/kg
- Dobro PANCETA NAREZAK DOBRO 150 gnajniže u Studencu akcija 2,99 €19,93 €/kg
- DOBRO PANCETA 90 g DOBRO ŽITOnajniže u Studencu 1,07 €11,89 €/kg