ŠUNKARICA, PODRAVKA
Najniža danas
8,99 €
8,99 €/kg · u 2 lanca
u Trgocentru
Prosječna
9,14 € 2 lanca
Najviša
9,29 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentar 8,99 €8,99 €/kg
- KTC 9,29 €9,29 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 5,99 € (13.9.)
8,99 €
15.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856020213985. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
8,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- KTC
-
9,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA PASTETE I MESNE KONZERVE SUNKA NAREZAK 150 G PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,54 €10,27 €/kg
- PODRAVKA DANICA DOMACA FIT FINA SUNKA 100 G PODRAVKAnajniže u Plodinama 2,19 €21,90 €/kg
- ŠUN.PUREĆA 100 g PODRAVKA FIT&FINAnajniže u Stridonu 1,66 €16,60 €/kg
- PODRAVKA ŠUNKA U OVITKU PODRAVKAnajniže u Konzumu 7,49 €7,49 €/kg
- PODRAVKA ŠUNKA U OVITKU 350g PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka akcija 3,08 €8,80 €/kg
- PODRAVKA ŠUNKA NAREZAK LO 150 g PODRAVKA (15)najniže u Stridonu 1,72 €11,47 €/kg