Podravka šunka narezak 150 g
1,54 €
10,27 €/kg · u 9 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,96 € 9 lanaca
Najviša
2,19 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,54 €10,27 €/kg
- Vrutak 1,79 €11,93 €/kg
- Ribola 1,89 €12,60 €/kg
- Konzum 1,99 €13,27 €/kg
- Tommy 1,99 €13,27 €/kg
- Trgocentar 1,99 €13,27 €/kg
- Plodine 2,09 €13,93 €/kg
- Kaufland 2,15 €14,33 €/kg
- Studenac 2,19 €14,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858886467731. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,54 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.50, 3.10.2026. (A.Schulteissa 10a, Čakovec)
- Vrutak
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,99 € (-10%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Plodine
-
2,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
2,15 € (+27%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Studenac
-
2,19 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA ŠUNKA NAREZAK LO 150 g PODRAVKA (15)najniže u Stridonu 1,72 €11,47 €/kg
- PODRAVKA ŠUNKA U OVITKU 100 gnajniže u lancu Jadranka akcija 1,39 €13,90 €/kg
- PODRAVKA DANICA DOMACA FIT FINA SUNKA 100 G PODRAVKAnajniže u Plodinama 2,19 €21,90 €/kg
- ŠUN.PUREĆA 100 g PODRAVKA FIT&FINAnajniže u Stridonu 1,66 €16,60 €/kg
- PODRAVKA DANICA SUHA SUNKA 80 G PODRAVKAnajniže u Studencu 2,05 €25,62 €/kg
- PODRAVKA PILEĆA FIT&FINA ŠUNKA 100 g NAR. PODRAVKA (10)najniže u Stridonu 1,72 €17,20 €/kg