MARGARIN MARGO NOVA 500 g
Najniža danas
2,29 €
4,58 €/kg · u 1 lancu
u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 2,29 €4,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,29 € (3.10.)
2,29 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856015330352
- Studenac
-
2,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T779, 3.10.2026. (Put Batude 1A, KOMIŽA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARGO MARG. MARGO 400 g NOVAnajniže u Bosi 2,59 €6,47 €/kg
- MARGO MARG. MARGO 225 g NOVAnajniže u Bosi 1,65 €7,33 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. NAMAZ MARGO NOVA 400 g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,45 €3,62 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. NAMAZ MARGO NOVA 225 g ZVIJEZDAnajniže u lancu Trgovina Krk 0,95 €4,22 €/kg
- Margo Nova Margarin 50%najniže u Lidlu 1,29 €5,73 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O MARAMICE ZEWA NEUTRAL SOFTIS 1/1najniže u Stridonu 0,20 €