Zvijezda Umak tartar 260 g
2,49 €
9,58 €/kg · u 19 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
2,72 € 19 lanaca
Najviša
3,19 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 2,49 €9,58 €/kg
- Konzum 2,49 €9,58 €/kg
- Lidl 2,49 €9,58 €/kg
- Plodine 2,49 €9,58 €/kg
- Ribola 2,49 €9,58 €/kg
- Spar 2,49 €9,58 €/kg
- Stridon 2,49 €9,58 €/kg
- Tommy 2,49 €9,58 €/kg
- Vrutak 2,49 €9,58 €/kg
- Metro 2,55 €9,81 €/kg
- NTL 2,75 €10,58 €/kg
- Djelo Vodice 2,79 €10,73 €/kg
- Jadranka 2,79 €10,73 €/kg
- KTC 2,85 €10,96 €/kg
- Studenac 2,99 €11,50 €/kg
- Trgocentar 2,99 €11,50 €/kg
- Trgovina Krk 3,09 €11,88 €/kg
- Boso 3,19 €12,27 €/kg
- Gavranović 3,19 €12,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856015328441. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
2,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,49 € (+21%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
2,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
2,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Ribola
-
2,49 € (+12%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Stridon
-
2,49 € (-22%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Tommy
-
2,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,49 € (+25%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
2,55 € (+21%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
2,75 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Djelo Vodice
-
2,79 € (-7%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,85 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Studenac
-
2,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
2,99 € (+15%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
3,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Boso
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
3,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA UMACI TARTAR UMAK 165 G TUBA ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu 2,29 €13,88 €/kg
- ZVIJEZDA 2KG ZVIJEZDA TARTAR UMAKnajniže u KTC-u 8,99 €4,50 €/kg
- TARTAR UMAK 330g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 2,09 €6,33 €/l
- ZVIJEZDA TARTAR UMAK 90 g ZVIJEZDAnajniže u Ribolu 1,15 €12,78 €/kg
- ZVIJEZDA 260G ZVIJEZDA TARTAR UMAKnajniže u Metrou 15,30 €9,81 €/kg
- TARTAR UMAK 165GR ZVIJEZDAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,39 €