MAJON ZVIJE 2 kg GASTRO
Najniža danas
8,99 €
4,50 €/kg · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
8,99 € 2 lanca
Najviša
8,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 8,99 €4,50 €/kg
- Djelo Vodice 8,99 €4,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 8,99 € (3.10.)
8,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856015318367. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
8,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
8,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Zvijezda MAJONEZA ZVIJE.GASTRO 2 kg-XXLnajniže u Tommyju 6,65 €3,33 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA GASTRO 5kg ZVIJEZDAnajniže u Tommyju 13,25 €2,65 €/kg
- Zvijezda Imbiss Zvijezda Majoneza gastro 880 gnajniže u Kauflandu 2,89 €3,28 €/kg
- Zvijezda MAJONEZA ZVIJEZDA SALATNA 15 gnajniže u Stridonu 0,22 €14,67 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?