Koestlin napolitanke voćne kocke 370 g
1,79 €
4,84 €/kg · u 16 lanaca
u KTC-u
Prosječna
2,66 € 16 lanaca
Najviša
3,19 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,79 €4,84 €/kg
- Lidl 1,79 €4,84 €/kg
- Gavranović 2,19 €5,92 €/kg
- Vrutak 2,39 €6,46 €/kg
- Stridon 2,48 €6,70 €/kg
- Metro 2,54 €6,86 €/kg
- Kaufland 2,79 €7,54 €/kg
- Ribola 2,79 €7,54 €/kg
- Spar 2,79 €7,54 €/kg
- Tommy 2,79 €7,54 €/kg
- NTL 2,89 €7,81 €/kg
- Trgovina Krk 2,89 €7,81 €/kg
- Studenac 3,05 €8,24 €/kg
- Djelo Vodice 3,09 €8,35 €/kg
- Konzum 3,09 €8,35 €/kg
- Trgocentar 3,19 €8,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856014114595. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Lidl
-
1,79 € (+35%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Gavranović
-
2,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Vrutak
-
2,39 € (+34%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Stridon
-
2,48 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.61, 3.10.2026. (Ksaver 200, Zagreb)
- Metro
-
2,54 € (-10%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
2,79 € (-10%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
2,79 € (-10%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87009, 3.10.2026. (cakovec svetojelenska cesta 25)
- Tommy
-
2,79 € (-7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
2,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
2,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Studenac
-
3,05 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
3,09 € (-3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Konzum
-
3,09 € (+11%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Trgocentar
-
3,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE VOĆNE KOCKE 740 gnajniže u Lidlu 2,29 €3,09 €/kg
- Koestlin NAPOLITANKE VOĆNE KOCKE 180 gnajniže u lancu Vrutak 1,45 €8,06 €/kg
- KOESTLIN KEKS KOEST 740 g VOĆNE KOCKEnajniže u Bosi akcija 3,69 €4,99 €/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE LIMUN LIMETA 370 gnajniže u KTC-u 1,79 €4,84 €/kg
- ULTRA NAPO.VOĆ.KOCKE 180 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,98 €5,44 €/kg