ŠTAPI KOEST 220 g SALTAS SLANI
Najniža danas
1,89 €
8,59 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,89 €8,59 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,89 € (3.10.)
1,89 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856014113635. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KOESTLIN SLANI ŠTAPIĆI 90 g SALTASnajniže u Stridonu 0,60 €6,67 €/kg
- FIBIS D.O.O. SLANI ŠTAPIĆ SALTAS 45 g KOESTLINnajniže u Kauflandu 0,29 €6,44 €/kg
- FIBIS D.O.O. SLANI ŠTAPIĆI SALTAS 220 g KOESTLINnajniže u Stridonu 1,33 €6,05 €/kg
- SALTAS ŠTAPIĆI SALTAS KIKIRIKI 4PACK 160gnajniže u Sparu 1,27 €7,94 €/kg
- KOESTLIN STAPICI S KIKIRIKIJEM 270 G SALTASnajniže u Tommyju akcija 1,89 €7,00 €/kg
- FIBIS D.O.O. ŠTAPIĆI SLANI PUNJENI KIKIRIKI 40 g SALTASnajniže u lancu Jadranka akcija 0,33 €8,25 €/kg