ZDJELA PLASTIČNA OFFERTISSIMA
Najniža danas
3,79 €
u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,79 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,79 € (3.10.)
3,79 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856007509353. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZDJELA PLASTIČNA 550 ML OFFERTnajniže u Stridonu 1,65 €3,00 €/l
- ZDJELA 2L PLASTIČNA AP OFFERT.najniže u Stridonu 1,66 €0,83 €/l
- ZDJELA PLAST. 6.5X12 cm OFFERT.najniže u Stridonu 1,75 €
- ZDJELA PLASTIČNA OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 2,39 €
- ZDJELA PLASTIČNA 1 l 901442M OFFERT.najniže u Stridonu 1,19 €1,19 €/l
- ZDJELA PLASTIČNA 0.6 l OFFERT.najniže u Stridonu 1,33 €2,22 €/l